logo

perfect slevy

holik

Google doporučení

Permanentní prodlužování řas

permanentni prodluzovani 1

  •  Perfektní vzhled díky permanentnímu prodlužování řas
  •  Nemusíte být dokonalé, můžete se k dokonalosti přiblížit.
  •  Získejte sexy pohled a mladistvý vzhled díky řasám Perfect® lashes.

Pomocí velmi kvalitních norkových řas Perfect lashes® provádíme dlouhotrvanlivé umělé prodlužování řas.  Nejedná se o lepení trsů, ale aplikaci řasa na řasu. Po první aplikaci Vám vydrží cca jeden měsíc, doplňování cca jednou do měsíce. S řasami Perfect lashes® se nemusíte obávat sportovních, extrémních či koupacích aktivit. Můžete do bazénu, sprchy a zvláště do moře na dovolené. Budete velmi sexy a řasenku můžete nechat doma.
Na jednu aplikaci Vám nalepíme na 1 oko cca 100 řas. Permanentní prodloužení provádí pouze certifikované kosmetičky s mnoha letitou praxí!!!
Ke každému prodloužení řas nabízíme možnost zdobení kamínky Swarovski či originální barevné či glitrové varianty řas ZDARMA, které Vám půjdou k vlasům, líčení, image.

Permanentní Prodlužování řas Akce! Nyní jen 899 Kč 1.aplikace! (Původní cena 2.500 Kč)

 
Semipermanentní nátěr Perfect Lashes mascara:
Horní a spodní řasy: 549 Kč (aplikace trvá cca 30-40 min.)
Horní řasy: 400 Kč
Spodní řasy: 200 Kč (aplikace trvá cca 15 min.)
Spodní řasy - cena pro klientky při aplikaci permanentních řas - 140 Kč!


Nabízíme dárkové vouchery!!

•    Objednávky přijímáme telefonicky 776 461 666 nebo el.poštou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V Perfect salonu přijímáme platby všemi druhy kreditních karet. Hotově možno platit v EUR i USD, vracíme v CZK dle aktuálního měnového kurzu daného dne.

Řasy PŘEDTÍM
permanentni prodluzovani 2 

Řasy POTOM
rasy potom 


Perfect Lashes, kvalitní atestovaná značka spojující evropskou kvalitu a italský šmrnc! S Perfect lashes se nemusíte obávat sportovních, extrémních či koupacích aktivit.

perfect lashes
Ke každému prodloužení řas nabízíme možnost ZDARMA zdobení kamínky Swarovski či originální barevné nebo glitrové varianty řas, které Vám půjdou k vlasům, líčení, image.

Budete velmi sexy a řasenku můžete nechat doma.