logo

perfect slevy

holik

Google doporučení

Profesionální bělení zubů

beleni zubu 2

V našem studiu dosahujeme zářivě bílého úsměvu za pomoci intenzivního modrého studeného světla, v kombinaci s bělícím gelem.

Jedná se nejen o nejefektivnější, ale také zcela bezpečnou technologii, pomocí které lze dosáhnout zářivě bílého úsměvu. Aktivovaný profesionální bělící gel je bezesporu nejefektivnější, nejrychlejší prostředek k dokonale bílým zubům. Bezbolestná procedura trvá necelou hodinu, přičemž výsledný efekt zářivě bílých zubů přetrvá až několik let. Proces bělení touto nejnovější technologií neškodí sklovině ani struktuře zubu.

Krásný bělostný zářivý úsměv Vás omladí, společnost Vás bude vnímat jako zdravé, krásné a úspěšné. Po našem bělícím zákroku budete vypadat lépe a budete se cítit lépe – vaše okolí to pozná. Pokud chcete vypadat reprezentativně, váš vzhled bude dokonalý pouze tehdy, pokud váš úsměv bude zářit!

Poskytujeme možnost zakoupení dárkových poukázek na bělení. V případě, kdy Váš zaměstnavatel vyžaduje Váš velmi reprezentativní vzhled, může Vám tuto proceduru uhradit a je pro něj běžnou nákladovou položkou.


Při každém dalším bělení zubů u nás máte 10 % slevu na tento úkon. Skupinám (více než tři zákazníci) se tato 10 % sleva poskytuje též (vždy se sleva počítá ze základní ceny úkonu prvního).