logo

perfect slevy

holik

Google doporučení

Prodlužování vlasů

prameny vlasSníte o pohádkové hřívě? V Perfect salonu je prodloužení vlasů dostupné každé ženě! Prodlužování keratinem, 100% panenské nebarvené kvalitní vlasy, blond, hnědé či tmavé. Nabízíme Vám výběr z 19-ti přírodních odstínů (od černé, hnědé až po blond) a ze 14-ti barevných odstínů (červené, měděné..), ale i crazy barvy – růžovou, modrou, zelenou, ostře červenou, fialovou apod. – výrazné barvy, které zvýrazní Vaši barvu a vytvoří tak efektní melír (běžným odbarvením a následným barvením na zářivé barvy buď není možné dosáhnout tak výrazného barevného efektu nebo dojde k silnému poškození vlasů).

Ceník prodlužování vlasů TAPE IN (Pásky, Pu extension)

Šířka pásků 5 cm

Délka vlasů 40 cm, 50 g (20 ks)..2500 Kč
Délka vlasů 50 cm, 50 g (20 ks)..3400 Kč
Délka vlasů 60 cm, 50 g (20 ks)..4400 Kč

(Cena je uvedená bez aplikace pásků)

Cena za práci 360 Kč/20 pásků.Vlasové pásy jsou zakončeny speciální lepicí páskou, jsou plně připravené k prodloužení touto metodou.

Sada obsahuje 20 pásů vlasů na prodloužení. Přičemž vždy právě dva se lepí k sobě.

Jde o pravé lidské vlasy v kvalitě REMY. Evropského typu vlasů.

Tepelné i chemické úpravy jsou možné.Pokud si budete aplikovat vlasy doma a po nějakém čase i posouvat zpět k hlavě kvůli odrostlým spojem, pak budete potřebovat speciální vodičku pro odstranění pásů z Vašich vlasů. Řidičku jen nakapete na místo spoje a pramen jednoduše stáhnete dolů. Pak zbytky pásky z vlasových pramenů odstraníte tak, že spoj položíte asi na minutu do odstraňovače vodičky a lepivá hmota povolí. Místo necháte volně uschnout a můžete na něj nalepit nový kousek lepicí pásky pro tuto metodu.
vlasy
Aplikace je velmi rychlá a jednoduchá, zvládnete ji i doma.

Např. 100 pramenů v délce luxusních 80 cm, vč. aplikace za neskutečných 8500 Kč!!!
Barvu, příp. střih, dobarvení apod. si vyberete na konzultaci v našem kadeřnictví.

60 Kč - cena zahrnuje prodloužení vlasů o 30 cm - 1 pramen vč. práce
65 Kč - cena zahrnuje prodloužení o 40 cm - 1 pramen vč. práce
70 Kč - cena zahrnuje prodloužení o 50 cm - 1 pramen vč. práce
75 Kč - cena zahrnuje prodloužení o 60 cm - 1 pramen vč. práce
80 Kč - cena zahrnuje prodloužení o 70 cm - 1 pramen vč. práce
85 Kč - cena zahrnuje prodloužení o 80 cm - 1 pramen vč. práce

Průběh aplikace
Průběh aplikace – nejdříve si rezervujte konzultaci zdarma na tel. 776 461 666 nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. S kadeřnicí se domluvíte na délce vlasů, počtu pramenů a ze vzorníku barev si vyberete barvu prodlužovaných vlasů. Pokud bude třeba vlasy dobarvit, zvolíte si ze vzorníku barev barvu či melír, na kterou Vám kadeřnice prameny nabarví, vyfouká, příp. vyžehlí, natočí apod. – prameny již budou dokonale nachystané. Následně se objednáte na samotnou aplikaci vlasů. Pokud budete chtít Vaše vlasy barvit, kadeřnice Vás nejdříve nabarví, příp. ostříhá. Následuje aplikace pramenů, střih a úprava. Efekt nádherné hřívy je na světě!

Vzorník barev, ze kterého si vyberete Vaši barvu, která bude nejvíce ladit s barvou Vašich vlasů

prodl vlas

Vlasy pro prodlužování vlasů dělíme do tří typů:

  •     evropské vlasy
  •     asijské vlasy
  •     indické vlasy

V kadeřnictví se využívají nejvíce evropské vlasy proto, že jsou daleko trvanlivější.  

Asijský a indický typ tolik nevydrží, proto Vám nabízíme východoevropské vlasy vysoké kvality. Jsou pevné, lesklé a po celé délce pramenu stejně silné - netvoří tzv. myší ocásky.
Po prodloužení vlasů je také důležitá následná péče o prodloužené vlasy. Správná péče zvyšuje jejich trvanlivost. Doporučujeme používat při každém mytí šampon, kondicionér a regeneraci s brazilským keratinem řady Innovation, který je k dostání v našich salonech za zvýhodněnou cenu. I zde totiž platí, že keratin vyživuje nejen Váš, ale i prodloužený vlas, poškozený následnou péčí (foukáním, barvením..).

Pro následné barvení používáme profesionální barvy Oro Therapy - bez amoniaku - pro zářivé vlasy s mikroaktivním zlatem a arganovým olejem

Barvy a melíry jsou obohaceny o mikroaktivní zlato a arganový olej. Jsou k Vašim vlasům šetrné. Přinášejí vlasům hebkost, lehkost a zářivý vzhled. Ideální pro odstranění efektu rozdvojených konečků. Působí proti tvorbě volných radikálů.

Při mytí vlasů budete ošetřeni novou řadou přírodní vlasové kosmetiky regenerující narušené poškozené vlasy - s Brazilským keratinem!

keratin

Pro následné barvení používáme profesionální barvy Oro Therapy - bez amoniaku - pro zářivé vlasy s mikroaktivním zlatem a arganovým olejem

Barvy a melíry jsou obohaceny o mikroaktivní zlato a arganový olej. Jsou k Vašim vlasům šetrné. Přinášejí vlasům hebkost, lehkost a zářivý vzhled. Ideální pro odstranění efektu rozdvojených konečků. Působí proti tvorbě volných radikálů.

vlasy