logo

perfect slevy

holik

Google doporučení

Doporučení před bezbolestnou liposukcí, průběh zákroku, kontraindikace

zestihleniTěšit se můžete nejen na úžasné zeštíhlení během několika minut, ale také na výborný odtučňovací čaj, profesionální personál, který se neustále vzdělává, dokonalou a komplexní péči podtrženou příjemným prostředím a klidnou relaxační hudbou....jednoduše....čeká Vás ráj péče a relaxace!!!

Den před ošetřením se doporučuje dodržovat pitný režim, vypít nejlépe dva litry čisté neslazené vody (ne minerálky) a snížit příjem tuků a solí.
Alespoň tři hodiny před kavitací se nesmí nic jíst. V den ošetření a následující dva dny je rovněž nutné vypít minimálně dva litry vody denně a zejména vyvinout pohyb. Pokud Vám klouby či fyzická kondice nedovolí navštívit fitness centrum, doporučujeme zajít na příjemnou svižnou procházku. Efekt spálených tuků tak bude rychlejší a viditelnější.

Partie, které si můžete nechat ošetřit - břicho, boky, hýždě, stehna, kolena, lýtka, paže, prsa (pouze u mužů). Na partie určené k zeštíhlení naneseme speciální gel a ultrazvukovou hlavicí plynulými pohyby provedeme ošetření. Celá procedura trvá maximálně 60 minut. Další ošetření lze opakovat za sedm dní. Po ultrazvukové vakuové liposukci provádíme 30-ti minutovou strojovou lymfodrenáž profesionálním lékařským přístrojem Lymfovén, který urychlí vstřebání uvolněného tuku, kdy tak jako při kavitaci pacient leží celou dobu na lůžku a relaxuje.


Kontraindikace:

  • těhotentství, menstruace
  • kovové implantáty
  • srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze
  • hemofilie, trombóza, tromboflebitida, užívání léků proti srážlivosti krve nebo poruchy srážlivosti krve
  • vysoký cholesterol
  • choroby jater a ledvin
  • rakovina, epilepsie, diabetes