logo

perfect slevy

holik

Google doporučení

Opalovací sada na celé léto

Luxusní opalovací sada Golden Sun 4 produktů pro celou rodinu na celé léto! Dvě opalovací mléka s ochrannými faktory 10 a 20 a dva BIO přípravky po opalování!

Mějte bronzové opálení bez spálenin s luxusní poopalovací Bio péčí!

DVĚ OPALOVACÍ MLÉKA S OCHRANNÝM FAKTOREM 10 A 20 a BIO BALZÁM PO OPALOVÁNÍ A BIO NEMASTNÝ SPREJ PO OPALOVÁNÍ!

Všechny 4 přípravky jsou HYPOALRGENNÍ, s vysoce kvalitním složením, konzervační látka se na pokožce ihned odpaří a nezanechává tak nežádoucí dráždivý film! Vhodné i PRO DĚTI!

Opalovací krémy jsou VODĚODOLNÉ, urychlují zhnědnutí pokožky! Zároveň jemné a hojivé. Navíc s obsahem blahodárné Cannabis!

Zklidňující sada po opalování je BIO!!! Nemastný sprej oceníte zejm. na obličej a příp. na namáhanou pokožku hlavy!

Sadu 4 produktů Vám zašleme až domů, mějte nákup na léto vyřešen jednoduše, kompletně, rychle, levně a hlavně kvalitně!

Sada za 2799 Kč obsahuje:

  • Opalovací mléko Golden Sun s Cannabis s ochranným faktorem 10, 255 ml
  • Opalovací mléko Golden Sun s Cannabis ochranným faktorem 20, 255 ml
  • Balzám Golden Sun po opalování s Cannabis 250 ml
  • Nemastný sprej Golden Sun po opalování s Cannabis 260 ml


Cena 4 produkty:

    2799 Kč + 90 Kč poštovné (dobírka)
    2799 Kč osobní odběr v salonu

golden sun 1golden sun 2Opalovací mléka Golden Sun s Cannabis
Luxusní opalovací mléka Golden Sun ať už na dovolenou k moři, na chalupu nebo jen na „běžné" používání Vám zaručují okamžitou ochranu před slunečními paprsky. Golden Sun opalovací mléka obsahují oproti ostatním přípravkům tzv. Level Control System, který zajišťuje, aby se na pokožce vytvořený film z kožních prohlubní ,,vytáhl" po nanesení i na kožní vyvýšeniny a tím vytvořil stejnoměrný ochranný film, jenž odstraní problém rizika vzniku mikro spálenin pokožky. Zároveň tak umožňuje použít k dostatečné ochraně pokožky nižší obsah jinak dráždivých UV filtrů. Dokonalá ochrana s minimem cizorodých látek.

Opalovací mléka Golden Sun s Cannabis také obsahují přírodní rostlinné výtažky, které aktivují tvorbu pokožce vlastního melaninu, a tím dochází k intenzivnějšímu zhnědnutí pokožky. Melanin se nachází přirozeně v našem těle, způsobuje zhnědnutí pokožky a chrání ji před sluncem.

Golden Sun - opalovací krémy s Cannabis, jsou vyrobeny jako ,,emulze bez emulgátorů" na bázi zcela unikátní nejmodernější polymerní lipofilní matrice. Jsou velmi jemné, krásně se roztírají, rychle vstřebávají, ,,nemýdlují", netvoří nežádoucí extrémně mastný film na pokožce a díky nepřítomnosti emulgátorů – tenzidů, jsou pro pokožku oproti jiným velmi ,,přátelské" a vykazují velmi dobrou voděodolnost, není tedy nutné nátěr přípravkem vždy po koupeli ihned obnovovat, jsou tedy i úsporné.

golden sun 3Bio balzám Golden Sun s Cannabis po opalování

Vynikající vlastnosti oleje Cannabis jsou využity v celé této řadě Golden sun, v přípravcích po opalování, jsou navíc vyráběny v BIO kvalitě, bez ropných produktů, parabenů, SLS,barviv, silikonů aj. Všechny tyto výrobky obsahují šetrnou konzervační složku, která se po aplikaci na pokožku za několik minut zcela odpaří. Pro řadu Golden sun používáme výhradně hypoalergenní parfémaci.

Nemastný sprej Golden Sun po opalování s Cannabis

golden sun 4Řada přípravků Golden Sun obsahuje vodný i olejový extrakt z výjimečné rostliny Cannabis, které jsou velmi oblíbené pro svou hojivou a zklidňující účinnost na pokožku, obsahují

minerály, fytosteroly, antioxidanty, mají příznivý vliv na dermatidy apod.

Přípravky jsou schváleny MZ, vyvážený poměr UVA a UVB filtrů v souladu s doporučením EU, neobsahuje samoopalovací látky.