logo

perfect slevy

holik

Google doporučení

Bezbolestná liposukce 3. tisíciletí

  • Neinvazivní ultrazvuková liposukce, tzn. nevyžaduje žádný násilný zásah v podobě operace.
  • Bezbolestná procedura umožňuje rychlé, bezrizikové a efektivní modelování těla bez období zotavení.
  • Bezbolestné zeštíhlení o 4-8 cm za 50 minut procedury, dle ošetřené partie.


V čem tkví tajemství úspěchu rychlého a bezbolestného odstranění tuku?

Ultrazvukové vlny o vlnové délce 40 KHz vytvářejí během ošetření v tukových buňkách kavity - bublinky. S narůstáním jejich počtu dochází k narušení stěny tukové buňky a k jejímu prasknutí. Tuk následně vyteče do mezibuněčného prostoru, kde je metabolizován do podoby ve vodě rozpustného glycerolu a mastných kyselin a vzniklé látky jsou transportovány lymfatickým systémem do jater. Kůže a okolní tkáně - svalstvo, cévy a nervy přitom zůstávajultrazvukova liposukceí neporušeny.

Po kavitační liposukci, která trvá 50 min. následuje hubnoucí zábal. Jedná se o speciální zábal, který stimuluje lymfatický systém a celý proces odplavení tuků tak urychluje a zefektivňuje. Využíváme tlaku zábalu na uvolněný tuk z tukových buněk, spolu se speciálním luxusním gelem s kofeinem a karnitinem proti celulitidě a také lymfodrenáže, ke zvýšení bazální teploty těla na 37,5 °C, při níž dochází ke zrychlení metabolismu a k rychlému a efektivnímu odplavování uvolněných tuků z tukových buněk. Zábal také zpevňuje kůži a napomáhá k odstranění celulitidy.


Proč právě kavitační liposukce?

Na rozdíl od chirurgického zákroku je ošetření ultrazvukem bez rizika, bez anestezie, bolesti, jizev a pooperační rekonvalescenci. Výsledek je viditelný po prvním zákroku. Dalšími ošetřeními se efekt dále zvýrazňuje a prohlubuje. Bezbolestná liposukce je určena jak pro ženy, tak pro muže všech věkových kategorií.

Ultrazvukovou kavitační liposukci lze využít na většinu problémových partií – bříško, stehna, zadeček, boky, záda, ruce.

Už po 1. léčbě se dostavují trvalé a viditelné výsledky. Další procedury výsledný efekt prohlubují a zvýrazňují.